Glidecam HD-2000 Stabilizator + Manfrotto MN577 Powiększ do pełnego rozmiaru

Glidecam HD-2000 Stabilizator + Manfrotto MN577

Rozwiązanie polecane w szczególności jednostkom związanym z branżą video pod kątem rejestracji krótkich ujęć o charakterze dynamicznym, pragnących podnieść poziom własnego warsztatu i/lub realizowanych zleceń poprzez wyeliminowanie drgań oraz uzyskanie stabilizacji i płynności obrazu charakteryzującej profesjonalne produkcje.

Jakość wykonania, przyjazny i precyzyjny proces wyważania, zredukowana do minimum waga urządzenia czyni go liderem w swojej klasie, a użytkownikowi zapewnia tak istotny komfort.

Stabilizator dedykowany posiadaczom małych i średnich kamkorderów oraz lustrzanek, których waga (łącznie z osprzętem, tj. obiektyw, lampa, monitor poglądowy itp.) nie przekracza 3 kg.Dynamika nigdy nie była tak stabilna


stąpaj po pewnym gruncie


Nie oddawaj potencjalnego klienta konkurencji!


TWOJE KORZYŚCI;                                                                                                                  

1. wzrost poziomu jakości realizowanych zleceń poprzez zniwelowanie drgań
2. urozmaicenie filmowych kadrów poprzez zastosowanie ujęć dynamicznych, a
3. w konsekwencji
pozyskanie profesjonalnego (ostatnimi czasy
     bardzo  pożądanego) materiału do  portfolio i zdobycie nowych

    kontrahentów/ 
klientów.
4. skupienie koncentracji widza/klienta na fabule i poszczególnych jego wątkach,
     dzięki płynnym ujęciom (tj. brakiem rozedrganych ujęć)
5. zwiększenie komfortu pracy własnej poprzez możliwość swobodnego
    przemieszczania się
operatora

6. zyskanie zadowolenia klienta

Więcej szczegółów


80,00 zł
Cena brutto za dzień roboczy

Oddajemy w Twoje ręce możliwość wypożyczenia w pełni kompletnego zestawu, w skład którego wchodzą:

1. Stabilizator ręczny - Glidecam HD-2000
2. Płytka adaptacyjna - Manfrotto MN577

* * *

Stabilizacja obrazu, jest niezwykle ważna, jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, nagrywania różnego rodzaju filmów, czy robienie zdjęć. Widz, który ogląda dany film, oczekuje od niego ciekawych obrazów, ale również ujęć, których nigdy wcześniej nie widział. Do utrzymania niezwykłej stabilizacji obrazu służą specjalne urządzenia. Jedną z firm, która zajmuje się produkcją stabilizatorów obrazu jest Glidecam.

Ostatnimi czasy na rynku podziwiać można stabilizator ruchów kamery Glidecam HD-2000. Stabilizator ten pozwala nagrać film, bez niepotrzebnych nam drgań, które wystąpić mogą pod wpływem różnego rodzaju elementów, między innymi ze względu na drgania ręki podczas przemieszczania się, jak również podczas jazdy kamery po nierównym podłożu, oczywiście to tylko nieliczne przykłady, które mogą mieć wpływ na drgania.

Glidecam HD-2000, przeznaczony jest do małych i średnich kamer video, ale śmiało można go używać także, do zdecydowanie cięższych kamer, czy lustrzanek, które bardzo często dodatkowo posiadają zamontowane dość ciężkie obiektywy. Dzięki Glidecam HD-2000 film, który nagrasz będzie, taki o jakim marzyłeś, bez jakichkolwiek drgań, które wpływają na jakość obrazu.

Profesjonalni operatorzy kamer, którzy w swojej pracy, w dużej mierze zwracają uwagę na jakość ujęć, które wykonują i jest to dla nich zadanie priorytetowe, powinni zaopatrzyć się w sklepie www.winmar.pl w Glidecam HD-2000, zwłaszcza, iż producent stabilizatora, postawił na funkcjonalność i kompatybilność z innymi urządzeniami, dzięki czemu, praktycznie każda kamera może zostać podłączona do stabilizatora obrazu.

Praca ze stabilizatorem ruchu, jest bardzo prosta i przyjemna, zwłaszcza, że sprzęt ten jest łatwy w obsłudze, nie ma mowy, o braku możliwości szybkiej i precyzyjnej obsługi tego sprzętu, w każdym momencie. Glidecam HD-2000 umożliwia niezwykle płynną regulację płytki montażowej. Dzięki temu, aby zamontować kamerę, nie jest nam potrzebny żaden inny sprzęt, za pomocą, którego mielibyśmy przykręcić kamerę do płytki stabilizującej. Cały zestaw Glidecam HD-2000 waży zaledwie 1.15 kilograma, oczywiście bez umieszczania na nim kamery. Jest ono proste w transporcie, gdyż nie zajmuje dużo miejsca, co sprawia, że każdy profesjonalista, ma ten niezbędny sprzęt zawsze przy sobie.

Cechy Glidecam serii HD (różnice między serią HD i XR) :

Stabilizatory Glidecam serii HD posiadają specjalne regulatory do szybkiego i precyzyjnego wyważania urządzenia. Pozostałe stabilizatory (m.in. seria Glidecam XR) są tych regulatorów pozbawione. Są one niezwykle pomocne kiedy chcemy wyważyć nasz sprzęt szybko, dokładnie lub w przypadku sprzętu lekkiego (takiego jak lustrzanki) który jest najbardziej wrażliwy i trudny w prawidłowym wyważeniu. W przypadku filmowania lustrzanką kiedy zmieniamy obiektywy lub ogniskowe obiektywów zoom nie da się prawidłowo i sprawnie pracować na stabilizatorze innym niż Glidecam z serii HD. Szczególnie kiedy rozpoczynasz pracę ze stabilizacją i jest to Twój pierwszy stabilizator warto kupić Glidecama HD i oszczędzić sobie czasu oraz nerwów, ponieważ dużo szybciej nauczyć się prawidłowego wyważania z tymi właśnie modelami Glidecama.

 

Przeznaczenie :

Glidecam HD-2000 do stabilizator ręczny przeznaczony dla mniejszych kamer o wadze do 2,5-3kg (np. Canon xf100 , Canon XA10 , Sony NEX-VG20 , JVC HM150 , Sony NX70 , Sony PMW-100 , Panasonic HMC151 i wiele innych) oraz dla lustrzanek (np. Canon 600D , 650D , 60D , 7D , 5D Mark II , 5D Mark III , 1DX , Nikon D3100 , D3200 , D5100 , D7000 , D700 , D300 , D800 , D600 , D4)

Wszystkie stabilizatory Glidecam w tym HD-2000 mają możliwość montażu do pełnych systemów z kamizelką i ramieniem Glidecam Smooth Shooter oraz Glidecam X-10.

 

opis autorski - kopiowanie zabronione !

Dane techniczne:

- Wymiary głowicy X,Y: 19.05 cm × 10.477 cm × 2.54 cm

- Wymiary płytki montażowej: złożona-29.21 cm × 10.16 cm rozsunięta-38.1 cm × 10.16 cm

- Średnica rurki: 2.54 cm

- Długośc po złożeniu: 38.1 cm

- Długośc po rozłożeniu: 55.88cm

- Waga: 1.15 kg bez przeciwwagi.

- Waga każdego z krążków przeciwagi ok. 0.123 kg.

- Glidecam HD-2000 posiada w zestawie 12 krążków przeciwagi.

- Waga 8 krążków przeciwagi = 1.48 kg

- Płytka montażowa posiada otwór montażowy do aparatu 0.635 cm