RODE Stereo VideoMic Pro Mikrofon DSLR Powiększ do pełnego rozmiaru

RODE Stereo VideoMic Pro Mikrofon DSLR

MIKROFONia

na światowym poziomie


Nie oddawaj potencjalnego klienta konkurencji!

Wypożyczalnia powstała z myślą o jednostkach związanych z branżą foto-video, które byłyby zmuszone (w standardowych warunkach swojego warsztatu) zrezygnować z potencjalnego zlecenia z racji braku posiadania odpowiedniego sprzętu i/lub chcących wzbogacić zakres świadczonych usług (co do tej pory uniemożliwiał im brak specjalistycznego sprzętu).
Oferta stanowi również formę atrakcyjnej alternatywy dla osób posiadających wątpliwości przed  ostatecznym sfinalizowaniem transakcji zakupu.


TWOJE KORZYŚCI;  

1. możliwość przetestowania  sprzętu (w uprzedzeniu procesu zakupu)
2. wzrost poziomu jakości realizowanych zleceń poprzez skoncentrowanie
     rejestracji dźwięku w najwyższej jakości na głównym
     podmiocie/przedmiocie.

4.  w konsekwencji
pozyskanie profesjonalnego (ostatnimi czasy
     bardzo  pożądanego) materiału do  portfolio i zdobycie nowych

    kontrahentów/ 
klientów.
5. zyskanie zadowolenia zleceniodawców

Więcej szczegółów


61,50 zł
Cena brutto za dzień roboczy

Oddajemy w Twoje ręce możliwość wypożyczenia profesjonalnego mikrofonu DSLR - Rode Stereo Video Pro
* * *


Stereofoniczny mikrofon do montażu na aparatach i kamerach

Nawiązujący do wydanego w 2011 roku modelu VideoMic Pro, który defacto stał się już standardem wśród mikrofonów montowanych do aparatów DSLR, oraz oryginalnego Stereo VideoMic, nowy model Stereo VideoMic Pro to wysokiej jakości mikrofon stereofoniczny do rejestracji dźwięku dla potrzeb video, który idealnie sprawdzi się również przy nagrywaniu muzyki i realistycznych odgłosów otoczenia.

Konstrukcję mikrofonu oparto na dobranej parze wysokiej czułości, kardioidalnych kapsuł pojemnościowych o średnicy 12.7 mm (1/2”), w ustawieniu zbieżnym XY, co pozwoliło uzyskać szeroki obraz stereo o naturalnej głębi.

Stereo VideoMic Pro, tak jak i model VideoMic Pro wyróżniają ergonomiczne kształty, idealnie dobrane pod kątem aparatów DSLR, popularnych kamer i kamer video z dużą matrycą. Zintegrowany system anty-wstrząsowy doskonale chroni przez wibracjami i zakłóceniami mechanicznymi, które w innym przypadku mogłyby obniżać jakość nagrań. Dodatkowo, lekki, a przy tym wytrzymały kabel wielożyłowy doskonale izoluje przez zakłóceniami akustycznymi ze strony kamery i cechuje się niższym poziomem szumów niż zwykłe przewody audio.

Z tyłu mikrofonu, dla zwiększenia wygody użytkownika umieszczono włącznik zasilania i regulację korekcji, w tym filtr górno-przepustowy 75 Hz do redukcji szumów generowanych przez układy klimatyzacji, ruch uliczny i innych niechcianych zakłóceń w dolnym zakresie pasma. Tłumik -10 dB służy do zmniejszenia czułości mikrofonu w przypadku rejestracji głośnych źródeł dźwięku, np. w czasie koncertów na żywo lub wydarzeń sportowych.

Podobnie jak VideoMic Pro, tak i mikrofon Stereo VideoMic Pro wyposażono w funkcję wzmocnienia poziomu +20 dB, po aktywacji, której można uzyskać lepszej jakości sygnał z aparatami DSLR. Dzięki temu można dopasować poziom sygnału, co skutkuje niższymi  szumami i znacznie bardziej wyraźnym nagraniem.